כלכלת המשפחה

איך אפשר לסגור חובות?

אתם שואלים את עצמכם איך אפשר לסגור את החובות? מהן האפשרויות שעומדות בפניכם?

צוות המומחים שלנו יבחן את כל תמהיל החובות שלכם, הלוואות לבנקים והמינוסים, חובות לחברות ביטוח ורשויות, יציג בפניכם את האפשרויות הקיימות (הסדרי חוב, פשיטת רגל, איחוד תיקים ועוד רבים אחרים) והכי חשוב אנו נעזור לכם לפתח דרכי התנהלות פיננסית נבונה כדי שתוכלו להבטיח לא לחזור לחובות עוד פעם.

אנו מתייחסים באופן אישי לכל משפחה ומשפחה ומלווים אותכם באופן צמוד עד להשגת המטרה המיוחלת.

kogo

הסדרי חובות

נקלעתם לחובות? אחת האפוציות שעומדות לפניכם הוא הסדר חובות. הסדר חובות מאפשר לדון מחדש בתנאי החובות ולשפר את תנאי התשלום של החובות שלכם

אייקון

פשיטת רגל

בקמרים מסויימים החייבים לא יכולים לעמוד בהחזרי החוב שלהם ובמקרים מסויימים המדינה מאפשרת לפתוח דף חדש בחייו הכלכליים על ידי קבלת הפטר על חובותיו.

אייקון

איחוד תיקים

במקרים שלחייב ישנם מספר תיקים בהוצאה לפועל, הוא רשאי במקרים מסוימים להגיש בקשה לאיחוד התיקים. איחוד תיקים מאפשר לרכז את כל ההתנהלות מול הוצאה לפעול ולחסוך כסף וכאב ראש רב.

אייקון

סדנת לא לחובות

אתם מרגישים שלא משנה מה אתם עושים אתם פשוט לא מצליחים לצאת מהחובות? אנו מעבירים סדנאות רבות להתנהלות פיננסית נכונה שמטרה לתת לכם כלים וללמד להיות בצד החיובי של חשבון בנק.

רוצים לצאת מההלוואות והמינוס? חולמים להגשים יעדים?

הגיע הזמן לקחת את העניינים לידיים ולא לתמון את הראש האדמה.

הצטרפו למאות משפחות שהצליחו ללמוד לנווט בעצמן את הדרך לניהול כלכלי מוצלח. באמצעות יעוץ אישי למשפחה, סדנאות, הרצאות וחוגי בית ניתן ללמוד כיצד להתנהל נכון ולתת מענה לכל סוגיה הנוגעת לכלכלת המשפחה שלכם.

אחוז תשלום מכלל החובות בכל התיקים
חודשים בממוצע ליציאה מהמינוס
מיליארד ש"ח חוב שלא לדיור בישראל

הצוות שלנו

היעוצים שלנו בעלי ידע וניסיון רב שני בתחומים רבים ומגוונים בעולם הכספים, מימון, מיסוי, ביטוח, כלכלה בכלל וכלכלת משפחה בפרט.

חלקנו כלכלנים בעלי MBA וחלקנו רואי חשבון שמלווים לקוחות פרטיים ועסקיים כבר שנים רבות. בנוסף לכך ענו עובדים עם עורכי דין לטיפול בחובות שעוסקים בכל הקשור לסגירת חובות, פשיטות רגל והוצאה לפועל, אשר ישמחו לעזור גם לכם לפתוח דף חדש ולהתחיל להשתקם כלכלית. עורכי דין  ישמחו לפגוש אותכם בערים רבות כמו מודיעין, בני ברק, ירושלים, תל אביב, ראשן לציון ועוד ערים רבות.

אנו מזמינים גם אותכם להתחיל את השינוי הרצוי כבר היום, הרי אם לא נתחיל היום, עכשיו, אז ככל הנראה לא נחיל אותו אף פעם.

אל תדחו את הצעד החשוב הזה ותקשרו אלינו כבר עכשיו!

ואנו מצידנו מבטיחים שנעשה הכל, כן כן, כל שתלוי בנו על מנת לעזור לכם להתחיל חיים כלכליים מסודרים מחדש.

כלכלת המשפחה הצוות שלנו

יש לכם שאלות על כלכלת המשפחה?

 

צרו קשר לכל שאלה שיש לכם

התקשרו אלינו:

073-7392895

או שלחו כל שאלה למייל

kem.family@gmail.com

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר